Ota yhteyttä

Toimisto

YMCA Turku
Sirkkalankatu 27
20700 Turku

Toimistoväen tavoitat parhaiten arkisin klo 10-14 välisenä aikana (lounastauko klo 12-13)

Nuoriso- ja koripallotoimisto (Lounge) löytyy osoitteesta Sirkkalankatu 27 – talon A-portaan päästä katutasosta.

Kannattaa aina soittaa ja varmistaa tavoittelemasi henkilön paikallaolo ennen saapumista, yhteystiedot alla.

Laskutusosoite

Turun Nuorten Miesten Kristillinen Yhdistys ry
OSTOLASKUT
PL 53823
01051 LASKUT

Verkkolaskuosoite 003701422897
Välittäjä Liaison Technologies

Y-tunnus 0142289-7

Tilinumero: FI15 5713 4520 0378 53
BIC:OKOYFIHH

YMCA Turku työntekijät

Satu Alanen

pääsihteeri / secretary general
040 828 9799
satu.alanen@ymca.fi

Sanna Friman

hallintosihteeri
050 331 4954
sanna.friman@ymca.fi

Veli-Matti Lehtinen

talousasiat
040 515 4519
veli-matti.lehtinen@ymca.fi

Maija Ruokonen

viestinnän suunnittelija
050 360 7222
maija.ruokonen@ymca.fi

Ilpo Lahdenkauppi

järjestötoiminnanjohtaja
050 344 7720
ilpo.lahdenkauppi@ymca.fi

Mika Wallin

nuorisosihteeri
050 597 6030
mika.wallin@ymca.fi

Paula Nurminen

hanketyöntekijä, katusovittelu
050 340 6703
paula.nurminen@ymca.fi

Vilma Suominen

hanketyöntekijä, katusovittelu
044 292 9898
vilma.suominen@ymca.fi

Jami Lehtonen

nuorisotyöntekijä, ohjaajakoulutus
050 307 0634
jami.lehtonen@ymca.fi

Aapo Lahdenkauppi

nuorisotyöntekijä
050 562 3699
aapo.lahdenkauppi@ymca.fi

Vertti Koivula

nuorisotyöntekijä
050 475 4420
vertti.koivula@ymca.fi

Moha Siwash

nuorisotyöntekijä, Yökoris
045 205 5556
moha.siwash@ymca.fi

Tuomo Tirronen

rehtori - musiikkiopisto
050 313 2365
tuomo.tirronen@ymca.fi

Juha Ruohonen

urheilusihteeri
0400 525 630
juha.ruohonen@ymca.fi

Ray Ailus

nuorisokoripallon kehittäjä
044 018 0373
ray.ailus@ymca.fi

Tommi Kantonen

sosiaalitoiminnanjohtaja
050 344 7790
tommi.kantonen@ymca.fi

Hanna Vahtola

talojohtaja, Tuetun asumisen yksikkö
050 468 0808
hanna.vahtola@ymca.fi

Ninni-Noora Pihlasto

talojohtaja, Turku 1
0400 799 719
ninni-noora.pihlasto@ymca.fi

Hertta Askinen

talojohtaja, Turku 2
050 330 4292
hertta.askinen@ymca.fi

Sinikka Tuomi

talojohtaja, Raisio
050 311 4140
sinikka.tuomi@ymca.fi

Jonna Kataja

talojohtaja, Salo
Äitiyslomalla 12/2019 ->

Emilia Laurén

ohjaaja
Äitiyslomalla 11/2019 ->

Ellen Talve

ohjaaja
050 311 4141
ellen.talve@ymca.fi

Markku Estala

Specialist, immigrant affairs
050 311 4129
markku.estala@ymca.fi

Katy Viljanen

Specialist, immigrant affairs
050 311 4128
katy.viljanen@ymca.fi

Raisa Ruohonen

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
050 501 1599
raisa.ruohonen@ymca.fi

Linda Vihervuo

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
050 501 1599
linda.vihervuo@ymca.fi

Tiina Kajander

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
äitiyslomalla 10/2019 ->

Eija Sjöblom

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
050 501 1599
eija.sjoblom@ymca.fi

Tanja Adel

Hanketyöntekijä - Liikuntaetsivä
050 336 2748
tanja.adel@ymca.fi

Iina Salminen

Ohjaaja, Tuetun asumisen yksikkö
050 468 6446
iina.salminen@ymca.fi

Jale Amirkhani

Ohjaaja, Tuetun asumisen yksikkö
050 468 5769
jale.amirkhani@ymca.fi

Minna Martin

Ohjaaja, Tuetun asumisen yksikkö
050 468 7251
minna.martin@ymca.fi

Ville Vähämäki

Ohjaaja, Tuetun asumisen yksikkö
050 468 7514
ville.vahamaki@ymca.fi

Ota yhteyttä

Haluatko saada lisätietoa toiminnastamme tai antaa palautetta? Täytä ja lähetä lomake ja olemme sinuun yhteydessä!