Ota yhteyttä

Toimisto

YMCA Turku
Sirkkalankatu 27
20700 Turku

Toimistoväen tavoitat parhaiten arkisin klo 10-14 välisenä aikana (lounastauko klo 12-13)

Nuoriso- ja koripallotoimisto (Lounge) löytyy osoitteesta Sirkkalankatu 27 – talon A-portaan päästä katutasosta.

Kannattaa aina soittaa ja varmistaa tavoittelemasi henkilön paikallaolo ennen saapumista, yhteystiedot alla.

Laskutusosoite

Turun Nuorten Miesten Kristillinen Yhdistys ry
OSTOLASKUT
PL55
20811 Turku

Verkkolaskuosoite 003701422897
Välittäjä Liason Technologies

Y-tunnus 0142289-7

Tilinumero: FI15 5713 4520 0378 53
BIC:OKOYFIHH

YMCA Turku työntekijät

Satu Alanen

pääsihteeri
040 828 9799
satu.alanen@ymca.fi

Sanna Friman

hallintosihteeri
050 331 4954
sanna.friman@ymca.fi

Veli-Matti Lehtinen

talousasiat
040 515 4519
veli-matti.lehtinen@ymca.fi

Maija Ruokonen

viestinnän suunnittelija
050 360 7222
maija.ruokonen@ymca.fi

Ilpo Lahdenkauppi

järjestötoiminnanjohtaja
050 344 7720
ilpo.lahdenkauppi@ymca.fi

Mika Wallin

johtava nuorisosihteeri
050 597 6030
mika.wallin@ymca.fi

Paula Nurminen

sovittelukoordinaattori
050 340 6703
paula.nurminen@ymca.fi

Vilma Suominen

hanketyöntekijä, nuorisotyö
044 292 9898
vilma.suominen@ymca.fi

Petra Alamäki

vastaava nuorisotyöntekijä, Hansan pop-up nuorisotila
050 562 3699
petra.alamaki@ymca.fi

Senni Korpioksa

Nuorisotyöntekijä, Hansan pop-up nuorisotila
050 572 3401
senni.korpioksa@ymca.fi

Joni Palokankare

nuorisosihteeri
050 475 4420
joni.palokankare@ymca.fi

Jami Lehtonen

nuorisosihteeri
050 307 0634
jami.lehtonen@ymca.fi

Abdirisak Ibrahim

hanketyöntekijä - Yökoris
050 514 2773
abdirisak.ibrahim@ymca.fi

Tuomo Tirronen

rehtori - musiikkiopisto
050 313 2365
tuomo.tirronen@ymca.fi

Juha Ruohonen

urheilusihteeri
0400 525 630
juha.ruohonen@ymca.fi

Hannu Naumanen

valmennuspäällikkö
050 411 2281
hannu.naumanen@ymca.fi

Tommi Kantonen

sosiaalitoiminnanjohtaja
050 344 7790
tommi.kantonen@ymca.fi

Hanna Vahtola

talojohtaja, Turku 1
0400 799 719
hanna.vahtola@ymca.fi

Hertta Askinen

talojohtaja, Turku 2
050 330 4292
hertta.askinen@ymca.fi

Merja Suomi

talojohtaja, Raisio
050 311 4140
merja.suomi@ymca.fi

Jonna Kataja

talojohtaja, Salo
050 311 4142
jonna.kataja@ymca.fi

Emilia Laurén

ohjaaja, tukiasunnot
050 311 4141
emilia.lauren@ymca.fi

Olavi Katto

erityisasiantuntija - maahanmuuttajapalvelut
050 311 4128
olavi.katto@ymca.fi

Markku Estala

hanketyöntekijä - maahanmuuttajapalvelut
050 311 4129
markku.estala@ymca.fi

Raisa Ruohonen

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
050 501 1599
raisa.ruohonen@ymca.fi

Linda Vihervuo

sosiaaliohjaaja - kohtaamispaikka TOIVO
050 501 1599
linda.vihervuo@ymca.fi

Ota yhteyttä

Haluatko saada lisätietoa toiminnastamme? Täytä ja lähetä lomake ja olemme sinuun yhteydessä!